en iyi bahis siteleri
Ücretsiz Keşif Hattı : 0 (532) 365 03 87

Hizmetler

GÜVENLİK KAMERASI

Güvenlik sistemi denilince şüphesiz ilk akla gelen güvenlik kamera sistemi olacaktır. Görsel olarak olay ve kişilerin izlenmesi kontrol altında tutulmak istenen bölgeye daha hakim olmamızı sağlar.

Gelişen teknoloji sayesinde akıllı telefonlarımızdan ev ve iş yerimizi sürekli olarak takip edebilir, istenmeyen durumlara anında müdahale edebiliriz.

Kamera sistemlerinin teknolojik gelişiminin sayesinde yüksek çözünürlüklü sistemleri çok uygun fiyatlarla temin etmek mümkün hale gelmiştir.

Ayrıntılı bilgi için Kamera Sistemleri bölümünü incelemek için tıklayınız.

ALARM SİSTEMLERİ

Basitçe alarm sistemi; korunmak istenen bölgeye istenmeyen giriş ve çıkışları kontrol etmeye yarayan düzenek olarak açıklayabiliriz.

Siren ile sesli uyarı, telefon ile bilgilendirme, madde ile püskürtme gibi pek çok yöntem ile uyarıcı etki sağlanır.

Uzman ekibimiz ile Kanada üretimi Paradox Alarm Sistemleri bileşenlerini kullanmaktayız. 

Yılda bir defa ihtiyacınızın olacağı sistemin en kaliteli marka olmasına özen gösteriniz.

Alarm panellerimiz standart özellik olarak telefonla arama özelliğine sahiptir. Dilerseniz Alarm Takip Merkezi hizmetimizden de aylık küçük ödemeler ile faydalanabilirsiniz. Ek modüller sayesinde sabit hat olmayan yerlerde cep telefonu hattı üzerinden arama, alarm kurma, devre dışı bırakma gibi pek çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için sitemizin Alarm Sistemleri bölümünü incelemek için tıklayınız.

AKILLI EV SİSTEMLERİ – NETWORK ALTYAPI

Gelişen teknoloji ile birlikte evlerimiz ve ofislerimizin kontrolünü uzaktan yapabilmemiz mümkün. Hatta daha ileri gidip programlama ile hiç bir müdahalede bulunmadan belirlenen zamanlarda aydınlatmaların söndürülmesi, ısıtma ve soğutmanın sağlanmasına kadar her işlem belirlediğiniz zamanlarda yapılabilir.

Akıllı ev sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için sitemizin Akıllı Ev Sistemleri bölümünü incelemek için tıklayınız.

 

Günümüzde smart sistemlerin ve dolayısıyla tüm cihazların birbiriyle iletişimi kaçınılmazdır. Alarm sisteminizden kameralara, akıllı ev sisteminizden, iş yerinizde ki üretim cihazlarınıza kadar her şey akıllı telefonunuzdan kontrol edilebilir hale gelmiştir.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak network altyapınızı gelişen teknolojiye uygun hale getirmek için fiber optik ve kablosuz uzun mesafe çözümlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İster 10 bilgisayarlı basit bir sistem olsun.

İster 250 kameralı kompleks sistem. Tüm projelerimize aynı hassasiyet ile yaklaşıyoruz.

TURNİKE SİSTEMLERİ

Çok kullanıcılı binalarda güvenli giriş ve çıkışı sağlamak, giriş çıkış yapan kişi sayısı kimliği vs. gibi ayrıntıları kayıt altına almak gibi pek çok amaçla kullanılabilen sistemlerdir.

Ücretlendirme, süre kısıtlama, kullanım kısıtlama, giriş çıkış sürelendirme gibi pek çok opsiyonel seçenek içeren turnike sistemleridir.

Jetonlu geçiş, kartlı geçiş, parmak izli geçiş entegrasyonu mümkündür.

BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu bariyer Otopark sistemleri en çok kullanılan bariyer sistemidir. Otomatik geçiş sistemi (hgs, plaka tanıma) otomatik ücretlendirme, araç ve kişi bilgisi depolama (1.000.000 log kapasitesi), otopark doluluk oranı görüntüleme, kara liste ve beyaz liste uygulamaları ile işletme kontrolü konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Mantar bariyerler daha çok askeri bölgeler gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde kullanılan sistemlerdir.

Ayrıntılı bilgi için Bariyer Sistemleri bölümünü incelemek için tıklayınız.

Hemen Arayın!