en iyi bahis siteleri
Ücretsiz Keşif Hattı : 0 (532) 365 03 87

Yüz Tanıma Sistemi İzmir

Yüz Tanıma Sistemi;

Yüz tanıma sistemleri kişilerin temas olmaksızın giriş ve çıkışlarda mesai takibi, güvenlik ve yetkilendirme, giriş izinleri takibi, fazla mesai hesaplaması gibi nedenlerle takip edilmesini sağlayan sistemlerdir. Yüz tanıma sistemleri; fabrika, hastane, otel, çok personelli her tür işletmede kullanılabilir. Bunun yanı sıra yüz tanıma sistemleri yüksek güvenlik gerektiren cezaevi, banka, darphane gibi özel bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir.
Yüz tanıma sistemi içinde bulunduğumuz hastalık sürecinde de teması en aza hatta sıfıra indirme konusunda bize yardımcı olacaktır. Turnikelerden önce yüz tanıma sistemine kendini gösteren kişilerden sadece yetkili olanların içeri girmesine izin verilmiş olur. Kart okutma, parmak izi gibi temas gerektiren uygulamalar yerine 50 – 80 – 150 cm den okuma yapabilen yüz tanıma sistemleri tercih edilirse temas sıfırlanmış olacaktır.
Yüz tanıma sistemi giriş ve çıkışları emniyete almak amacıyla kişiye göre mevki yetkilendirilmesi yapılabildiği için güvenlik projelerinin vazgeçilmez parçasıdır. Örneğin 10 katlı bir binaya tüm personelin girmesini sağlayıp 5. kattan sonra kapıların sadece yetkili personele açılmasını yüz tanıma sistemleri ile yapabilirsiniz. Daha bina girişinde yüz tanıma sistemine kendini tanıtan kişinin hangi kapıları açabileceği belirlenmiş olur.
Yüz tanıma sistemleri bir çok ildeki Şubeleriniz arasında da uyumlu çalışır. Örneğin depo kontrolü için şubelerinizi gezen personelinizin yüz tanıma sistemlerini kullanarak ne zaman hangi depoda olduğu ve ne kadar mesai harcadığı kolayca takip edilebilir, maaş ve mesai hesaplamalarını çok kolay yapabilirsiniz.
Yüz tanıma sistemlerimiz maaş hesaplama ve PDKS yazılımları ile de uyumlu çalışır. Ay sonunda sadece bir kaç tuşa basarak tüm maaş ve mesai ücretlerini saniyeler içinde hesaplamış olursunuz. Online yüz tanıma cihazları sayesinde 81 ildeki tüm Şubelerinizin personel bilgilerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Yüz tanıma sistemlerine sadece yetkili kişilerin Yüz Tanıma + Şifre + Kart gibi yüksek doğrulama ile değişiklik yapmasına izin vermesini sağlayabilirsiniz. Böylece yüz tanıma cihazınızın yetkisiz ve bilgisiz girişimler ile zarar görmesini engelleyebilirsiniz.
Personel devam kontrol sistemleri güvenlik önlemleri ve personellerin devamlılığın süreklilik kazandırılması için yararlanılan sistemlerdir. İş yerlerinde güvenilirlik ve kimin ne zaman işe geldiğinin takibi açısından yararlanılan bu sistemler oldukça faydalı sistem özellikleri olarak birçok iş yerinin adeta kurtarıcısı görevindedir.
Ücretsiz Keşif HATTI : 0232 254 2 444 / 0 532 365 03 87
Personel devam kontrol sistemleri kullanımı gerçekleştirecek olan iş yerleri personel devam kontrol sistem yazılımı, kart okutma terminali, yüz okuma terminali ve eye screen iris okuma sistem özelliğinden faydalanma tercihinde bulunmaktadırlar.
Bu yazılım ve sistemler iş yerine yerleştirildiği zaman iş yerinin güvenilirliği de bir nebze artmaktadır. Girişte kendini tanıtmadan geçecek kimse olmayacağı için iş yeri kendini zarara uğratacak bir durum oluşumu ile karşılaşmayacaktır.
Siz de iş yeriniz için personel devam kontrol sistemleri yazılımlarından faydalanmak ister misiniz?
Ücretsiz Keşif HATTI : 0232 254 2 444 / 0 532 365 03 87
10 Temmuz 2020
1.520 kez görüntülendi
Hemen Arayın!