en iyi bahis siteleri
Ücretsiz Keşif Hattı : 0 (532) 365 03 87

Akıllı Ev Sistemleri – İzmir Alarm ve Kamera Sistemleri Kablosuz ve Kablolu

Gelişen Teknoloji Artık Evlerimizi de Akıllandırıyor

Akıllanmış bir evde aydınlatma, perde-panjur, ısıtma ve her şeyi anahtarlardan veya akıllı telefonlarınızdan kontrol edebilirsiniz. Akıllı ev sistemleri işinizi kolaylaştırmak ve size daha çok yaşanabilir zaman bırakmak için var.

Ne yapmak istediğinizi bilmeniz yeterli, çünkü o akıllı bir sistem.

Peki ayrı ayrı akıllı ev sistemine, kamera sistemine, alarm sitemine ve diafon sistemine para vermek yok desek? Üstelik tek bir program üzerinden hepsini yönetebilirsiniz. Evde yokken kapınız çaldığında cep telefonunuzdan kim olduğunu görebilir, görüşme yapabilir hatta kapınızı bile açabilirsiniz.

Üstelik evinizi akıllandırmak için ağır bir tadilata gerek yok, çünkü her şey kablosuz !!!

Akıllı ev sistemi demek sadece ışıkları yakıp söndürmek değildir. Örneğin çatıdaki dedektör yardımıyla rüzgar sıcaklık ve yağmur durumunu gözlemleyip, yağmurun şiddetli yağdığı sol cephenin panjurlarını kapatabilen evler akıllı evlerdir.

Yada gün ışığından faydalanıp motorlu jaluzileri kapatıp açabilen bu sayede aydınlatma ve ısıtma giderlerini de düşürebilen sistemler akıllı ev sistemleridir.

AKILLI EV SİSTEMİ İZMİR

Bugün ortalama bir evde uzaktan kumanda , hareket dedektörleri veya kendi anahtarları ile kontrol edilen aydınlatma, ısıtma , güvenlik ve diğer tüketici elektroniği de dahil pek çok cihaz bulacaksınız.

Ev sahibinin ihtiyaçlarını karşılamak için bunların birbiri ile iletişime geçmemesi bir problemdir. Özellik olarak akıllı, ama kullanışlı değil.

Ev sahibinin olmadığı durumlarda örneğin su baskını anında suyun kesilmesi, yangın anında elektiriğin kesilmesi bunların hepsi Akıllı Ev Sistemi ile yapılabilir.

İzmir de Akıllı ev ürün yelpazesi en geniş firmayız. Dilediğiniz sistem özelliklerini size sunabilmek için tüm markalarla iletişim halindeyiz.

Siz evde yokken de kendi kontrolünü sağlayan bir sistem hayal edin.

 

Oluşturacağınız senaryolar ile (evde, dışarda, hizmetli modu) zamanlı veya kontrol tableti üzerinden istediğiniz eylemleri topluca gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin eve geldim modu ile tüm panjurları aç, salon ışığını aç, klimayı çalıştır.

Dışarıda modu ile de  tüm panjur, ışık, prizleri tek tuşla kapatabilirsiniz.

İsterseniz senaryo ve durumlara bağlı kalmaksızın zamanlama da yapabilirsiniz. Örneğin her gece 12 de tüm ışıkları yak/söndür, prizleri devre dışı bırak.

Evden çıkarken paradox alarm sisteminizi otomatik devreye alabilirsiniz.

Size düşen sadece hayal etmek İzmir’ de akıllı ev bizden sorulur.

Kırıp dökme yok ! Kablo Çekme Derdi Yok !

ÜSTELİK HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİNİZ FİYATLARLA

 Yerinizde Demo Hizmetimiz İçin Hemen Arayın

0 532 365 03 87 – 0 232 254 2 444

Kablosuz sistemlerimizle; kırıp dökmeden, kablo çekme derdi olmadan bir günde kurulum imkanı.

 Üstelik on binlerce dolar ödemeden çok uygun fiyatlarla hemen sahip olmak için bizi arayın.

0232 254 2 444 – 0 532 365 03 87

09 Temmuz 2020
2.097 kez görüntülendi
Hemen Arayın!